Kalite Politikamız

Kalite sadece ürünleri kontrol ederek hataları giderme etkinliği değildir.

Kalite ve kalite yönetimi denildiğinde genel olarak akla ürün ve hizmet üretmede karşılaşılan hataları tespit etmek ve gidermek için kullanılan araçlar ve yöntemler ile bu süreçlerin kayıt altında tutulması gelmektedir.

Ancak, Kalite Güvence anlayışı, sonuç ürünlerden ziyade süreçlere odaklanarak, ürün ya da hizmetlerin üretilmesinde kullanılan süreçlerin standartlara uygun bir şekilde yürütülmesini garanti altına alır.


Şirketimizde yürüttümüz çalışmalarda ve projelerde kalite güvence anlayışı doğrulutusunda süreçleri izleyerek, PUKO (Planla, Uygula, Kontrol Et, Önlem Al) döngüsünü benimseyerek sürekli iyileştirme çabası içindedir.


Müşterilerimiz için yürüttüğümüz projelerinde ve sağladığımız mühendislik çözümlerinde kullandığımız süreçleri iyileştirmenin teknolojik gelişmeleri takip etmede ve doğru yerde etkin bir şekilde kullanmanın ancak bu yolla mümkün olacağı bilinciyle faaliyetlerimizi yürütüyoruz.


Vizyonumuz

Konumsal çözümlere ihtiyaç duyan tüm sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak verive bilgi üretme kapasitesine ulaşacak atılımları yapmak ve bilgi teknolojilerinin tüm alanlarında ülkenin önde gelen firmalardan biri olmak.

Misyon

Konumsal Veri ve Bilgilerin Oluşturulması, Analizi ve Sunulmasında, müşletilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun, kaliteli ve etkin çözümleri geliştirmek, en ileri düzeyde teknoloji ve teknikleri kullanarak kurum ve bireylerin karar alma süreçlerine yardımcı olacak Bilgi Sistemlerini oluşturmak.